Polityka prywatności

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia ogólnie, w jaki sposób chronimy prywatność Twoich danych osobowych. Dotyczy to wszelkich danych osobowych podanych podczas rejestracji u nas.

Jakie informacje zbieramy?

Rodzaje danych osobowych, które zbieramy od Ciebie, będą zależeć od okoliczności odbioru i rodzaju żądanej usługi. Na przykład, gdy chcesz kupić produkt z tej witryny, możemy zbierać takie dane, jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i inne informacje istotne dla Twojego zakupu.

Ponieważ zgodnie z prawem jesteśmy zobowiązani do uzyskania Twojej zgody na gromadzenie „poufnych informacji”, zakładamy, że wyraziłeś zgodę na gromadzenie wszystkich informacji przekazanych nam do wykorzystania zgodnie z niniejszymi zasadami, chyba że powiesz nam inaczej.

Jak zbieramy informacje

Możemy zbierać dane osobowe o Tobie, gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, gdy kontaktujesz się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej lub gdy masz kontakt z nami osobiście. Nie zbieramy żadnych danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że Twoja zgoda jest udzielana po wypełnieniu pól niezbędnych do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej strony internetowej.

Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Zazwyczaj zbieraj swoje dane osobowe w następujących celach:

1. Aby ułatwić Ci dostęp do naszej strony internetowej, produktów i usług

2. Aby dostarczyć zamówione u nas produkty

3. Dostarczenie informacji o naszych produktach i usługach

4. Poproś o opinię na temat naszych produktów, usług, marketingu i strony internetowej.

Ujawnianie danych osobowych osobom trzecim

Możemy ujawniać Twoje dane osobowe innym osobom w celach, dla których informacje zostały zebrane lub w powiązanych celach, na przykład w celu zakończenia transakcji w Twoim imieniu lub dostarczenia zakupionego produktu. Angażujemy wykonawców zewnętrznych do świadczenia usług, które obejmują obsługę danych osobowych, które mamy kontrahenta. Na przykład obecnie z zewnętrznymi kontrahentami:

1. Dostarcz produkty zakupione na tej stronie

2. Zapewniać elektroniczny transfer środków, przetwarzanie kart kredytowych i powiązane usługi

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych

Wykonaliśmy bezpiecznie Twoje dane osobowe i nie będziemy handlować, wynajmować ani sprzedawać. Podejmiemy wszelkie uzasadnione kroki, aby zabezpieczyć wszelkie informacje o Tobie. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno elektronicznie w naszym systemie komputerowym. Zapory ogniowe, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtr poczty e-mail chronią wszystkie nasze informacje elektroniczne.